Samsung UE65AU7192 | 65"
black
  • Samsung UE65AU7192 | 65" | black, image 1 of 3
  • Samsung UE65AU7192 | 65" | black, image 2 of 3
  • Samsung UE65AU7192 | 65" | black, image 3 of 3
Image is for illustrative purposes only
  • Samsung UE65AU7192 | 65" | black, thumbnail 1 of 3
  • Samsung UE65AU7192 | 65" | black, thumbnail 2 of 3
  • Samsung UE65AU7192 | 65" | black, thumbnail 3 of 3
Product is currently out of stock
Discover more TVs
Audio
2 x 10 Watt
Brand
Samsung
Colour
black
Connectivity
WiFi 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2
Connectors
USB 2.0, LAN, 3 x HDMI, SCART, CI, Audio out
Dimensions
1449.4 x 906.6 x 282.1 mm
Display
LED
Energy Label
G
Note
Operating System
Tizen
Resolution
3840 x 2160 (4K UHD)
Screen Size
65.0 "